Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
95 000 €
185 803.85 лв.

(1 188 €, 2 323.53 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:55 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 68 пъти.
Площ:
80 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2012 г.

Описание на имота:

Предлагаме обзаведен тристаен апартамент в комплекс Авалон , разположен в централната част на Слънчев бряг, на пешеходно разстояние от плажа и цялата инфраструктура на курорта.

Апартаментът е на втори етаж и е с площ от 80 кв.м. Разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски кът, две спални, баня с тоалетна и просторна тераса с излаз от трите стаи. Жилището е напълно обзаведено и готово за ползване или отдаване под наем.

Комплексът е с АКТ 16 и ниска годишна такса поддръжка 640 .

Авалон е добре поддържан комплекс с контрол на достъпа и удобства, подходящ както за сезонно, така и за целогодишно ползване. Сградата е шестетажна, разделена в четири секции със самостоятелни входове и асансьори.

На територията на комплекса:
басейн с шезлонги, детска площадка, охрана и озеленени площи.

В непосредствена близост:
супермаркети, ресторанти, барове, аптеки, автобусна спирка, казино, увеселителен парк и плажната ивица.

Имот с отлична локация, функционално разпределение и добър потенциал за доходност.
За контакт:
0884359884

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
БЪЛГЕРИАН ЕСТЕЙТС БУРГАС ООД
0888799789
БЪЛГЕРИАН ЕСТЕЙТС БУРГАС ООД logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
bulgarianestates.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, ул. Генерал Гурко 13, офис 3
http://www.bulgarianestates.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 1c177815493020112

95 000 €
185 803.85 лв.
История на цената
(1 188 €, 2 323.53 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг